o firmie   lokalizacja   kontakt
 PROMOCJE

Targi Handlowe

Targi Handlowe dla Klientów DLS S.A. to impreza handlowa gromadząca zazwyczaj około 80-100 wystawców branży FMCG. Udział w targach gwarantuje naszym Klientom możliwość bezpośredniego kontaktu z producentem, a co się z tym wiąże możliwość poznania pełnej oferty handlowej producenta, nowych produktów czy opakowań.

Jednak największą korzyścią dla Klientów z udziału w Targach jest możliwość złożenia zamówienia na specjalnych, promocyjnych warunkach - po cenach dużo bardziej atrakcyjnych niż zwykle. Ponad to, dostawy produktów zamówionych podczas Targów są często rozkładane na 3 tygodnie, dzieki czemu nasi Klienci mogą przygotować komlpeksowe zaopatrzenie swojej placówki handlowej w artykuły w promocyjnych cenach na dłuższy okres czasu. W czasie Targów odbywa się również wiele konkursów z atrakcyjnymi nagordami i innych niespodzianek.

Prezentacja naszej oferty na targach odbywa się we współpracy z firmą Grafol, która projektuje nasze stoiska targowe jak również jest dostawcą systemów wystawienniczych i ich elementów składowych takich jak: ekspozytory, stojaki reklamowe, standy, reklamy świetlne, itp.

Zapraszamy do udziału w Targach Handlowych DLS S.A.

 
Aktualne promocje
Gazetka promocyjna
Plakaty okazjonalne
Targi Handlowe
Giełdy Handlowe
Foldery świąteczne
Promocje w Magazynach
Cash & Carry
 
Masz pytania?
Chcesz nawiazać współpracę z DLS?
Złóż zapytanie »
O firmie : Aktualności : Oferta : Promocje : Prasa : Lokalizacja : Kontakt : Zapytanie ofertowe

Copyright © DLS S.A. 2004 - All Rights Reserved
created by C16